Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 01. 2008.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Upoređivanje 2 baze podataka

Da li je neko od vas pravio ili koristi neki tool za upoređivanje 2 baze podataka. Imam relativno često problem kada sinhronizujm kuća-posao da se "setim" koju bazu sam poslednju menjao i koja je novija verzija. Ne mislim na podatke nego na strukturu tabela.

E sad, bilo bi lepo kada bih mogao da unesem 2 imena baza na istom serveru i uporedim strukturu pa mi isti napiše kao "u bazi 1, tabela users imaš polje XXX koje ne postoji u bazi2 tabela users". Ili recimo u bazi 2 ne postoji tabela kontakt koja postoji u tabeli 2... ili u bazi 1 tabela XXX polje YYY charset je UTF8.... znači pravi i totalni compare.

Da li može neko da mi sačuva par sati vremena ili moram da pišem sam tako nešto?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat