Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 06. 2007.   #2
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

ajd...
ja sam jedna od onih koja preferira svoja resenja
razlog:
99% projekata koje radim su CMS-ovi, intra ili extranet aplikacije.
Takve projekte uglavnom traze klijenti koji makar okvirno znaju sta hoce. E sad, nakon razgovora i pregovora, sakupljanja informacija od klijenta, pravim plan aplikacije.
Ukoliko bih isla na gotovo resenje, zahtevala bih od sebe da u potpunosti poznajem sva postojeca i dostupna resenja i da odaberem najbolje - ono koje podrzava dogovorene i procenjene klijentske zahteve. Iz iskustva mogu da kazem da je gotovo nemoguce naci resenje koje u potpunosti podrzava sve sto smatram da treba da se implementira. I naravno, za prilagodjavanje gotovog resenja, treba vremena...po meni vise no sto je potrebno da se napravi potpuno kastomizovano resenje.
Sto se koda tice, cesto iskoristim i/ili prilagodim neko svoje vec postojece resenje.

Meni se jednostavno ne isplati da ogromnu kolicinu vremena potrosim na analizu i preradu tudjeg rada - mnogo mi je isplativije da sama resavam probleme, pogotovo sto sam dosta toga vec resila sama, pa samo implementiram vec steceno znanje.
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com
conica je offline   Odgovorite uz citat