Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 02. 2010.   #105
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Meni je danas godisnjica braka a uz to su mi oba deteta bolesna tako da sam u teskom sranju, ali sam ipak ispratio sve postove (da imam vremena kao sto nemam ovu temu bi trebalo procititi ali dobro) ...

Djocu i Jagu znam licno, sjajni su momci, skromni i sve sto su zaradili zaradili su sopstvenim radom i pamecu. Kao sto su juce nakacili njihove slike u stilu neprijatelja broj 1, tako sutra mogu staviti slike bilo koga odavde!

Ponavljam, oni nisu optuzeni za utaju poreza ili sta vec vec za organizovanje igra na srecu (WTF?!!). Njihova najveca greska je ocigledno sto su svoje affiliate linkove prosiliri na domace trziste (kladionicar.com) koji je koliko ja znam imao veoma skromnu zaradu u odnosu na strane sajtove, cime su postali trn u oku lokalnim likovima.

Press, Kurir i ostali trash te vrste i nisu nasa ciljna grupa. Za pocetak mozete poceti za Facebook-om, ja nazalost nemam vremena danas ali eto ... neko bi mogao da otvori grupu na Facebooku i napise par reci zasto je ovo nesto sto bi trebalo da uznemiri svakoga ko zivi od Interneta na ovim prostorima.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat