Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 11. 2011.   #11
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

On je bio jedan od onih sa kojim nisi morao puno da se sreces ili da se cujes ali kad se sretnete negde imao si utisak kao da ste stalno u kontaktu. Verovatno i zbog pisanja na forumu, TW, FB itd.

I pored toga sto smo smo mnogi na DPT-u profesionalci u svojoj oblasti., vise puta sam se prijatno iznenadio citajuci njegove poruke koliko siroko znanje ima i vidi se i po broju poruka koje je napisao koliko je doprineo razvoju ovog foruma, pored toga sto ga je i pokrenuo sa Bluesmanom. Bas pre nego sto sam video Flylordov info na FB, citao sam jedan topik na DPT o project management alatima gde sam naisao na njegovu preporuku i ono sto je napisao za Bluesmanov GK. Bio je pravi web samuraj. Zbog svega toga smatrao sam da je jedan od onih sa ovih prostora koji moze da uradi nesto na globalnoj sceni. Rekao sam mu kad smo se culi na FB da je malo-malo u NYC, nekako mi je delovalo da mu je uspeh nadohvat ruke...

Ne znam kako vi, ali nekako mi deluje da njegov gubitak za Internet zajednicu moze da se meri sa gubitkom za estradu kada je poginuo Tose. Oboje, iako su bili poznati u svojoj sferi, zapravo su tek pocinjali da krce svoj put ka zvezdama. Oboje su stradali na isti nacin, bili mladi, veoma talentovani i mogli su puno da postignu...
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 24. 11. 2011. u 19:24.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Dejan Bizinger za poruku: