Tema: GoBelgrade
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2006.   #21
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

REVIZIJA SAJTA V1.0

- Dodate nove funkcije, sredjen i maximalno uprosten engine sajta. Npr: sada mi treba nekoliko sekundi da napravim novi page sa default layoutom sajta umesto ranijih nekoliko desetina sekundi

- Ubacen PaginateIt za razbijanje redova na stranice.

- Optimizovana News & Events stranica.. Uporedjuje datume dogadjaja sa danasnjim datumom i na osnovu toga ispisuje event u main page tj. prevision.. Bilo je tu malo zajebancija da izbacim quick events na home page i da se pritom href pavilno ispisuje, ali snasao sam se na sebi poznat nacin

- Home page sredjen tako da nema potrebe da se nista detaljno cita. Poenta je da se ukratko pregleda sadrzaj i da se posetilac zainteresuje da ide dalje (u odnosu na ranije mislim da je extra, procenat je bio 50% zbunjenih i 50% poluzbunjenih).

- Ubacena info stranica | em sto rasterecuje home page mnogo i pojasnjava cime se bavimo + ima nekih korisnih informacija..

- Sredjeni kontakti (da mi pretrazivaci nehvataju adrese).. Trebalo bi kad otvorim forum da ih prebacim u Info->Organization a na njihovo mesto postavim members stranicu, samo to ce malo da saceka dok mi ne uvedu ADSL...

Neki predlozi za members stranicu? Ja sam skoro bez ideje

Poslednja izmena od flash_back : 28. 10. 2006. u 20:06.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat