Tema: 3 Steps ICT
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2006.   #24
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
squall:
Ovo što si naveo da nema sličnosti izmedju moje firme i folksvagena a pogotovo rols rojsa tu si pogotovo u zabludi jer je moj posao recimo po samoj strategiji dosta sličniji rols rojsu nego folksvagenu.
No comment.

Citat:
Da upravo taj isti telekom ima komercijaliste koji prašinaju po firmama(zovi pa se raspitaj znam to 100%), ali nije komercijala samo prašinanje.
Pošto si ti pročitao lektiru (Kotler & Co.), a ja eto nisam školovan, možeš ukratko da objasniš šta je to po tebi komercijala ili akviziterstvo i kako to izgleda u srpskoj praksi?

Citat:
Uzmite MOLIM VAS neku knjigu o "Lateralnom" marketingu pisci recimo "Jay Conrad Levinson" ili "Philip Kotler" . To su osnove modernog marketinga.
Mislim, šta si htio da kažeš ovim pozivanjem na podrazumijevane udžbenike i osnovne marketinške teorije ekonomskog i srodnih fakulteta? Nažalost, šteta je što ni sam nisi svatio suštinu pročitanog što dovoljno ilustruju tvoje izjave. Razbacivanje imenima gurua nije nikakva mudrost, upotpuni niz -- Porter, Drucker, Bennis, Peters
mungos je offline   Odgovorite uz citat