Tema: 3 Steps ICT
Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2006.   #26
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

Citat:
Originalno napisao squall
Prva stranica je uradjena po mom ukusu i ja smatram da ona ima sve informacije koje treba imati. Ostale stranice su uradjene na brzinu (čitaj bilo je samo copy paste sa srkaćene ponude).
Predložio bih da ako neko ima neki konkretan predlog ili ideju za rješenje nekog dijela (kao što su mi već napomenuli za smanjenje fonta, potamnjenje navigacije) neka se javi sa tim, valjda zbog toga ovi forumi postoje a ne da mi kaže kako nevalja nešto očigledno (to znam i sam) ili da mi to kaže neko ko nezna napraviti validan xhtml i css.
hm...kako ovo da se shvati??

Evo da ponovim...KONCEPCIJA VASE PREZENTACIJE JE LOSA (izvinjavam se na dranju, to je za one koji post nisu procitali). Konkretno...napravite prezentaciju iz pocetka. To je ogledalo onoga sto vi jeste i onoga kako i sta radite...zar zaista to treba napominjati??!! Pa i najveci duduk kome prezentujete i prodajete svoje usluge ce u jednom momentu reci: "dobro daj da vidim sta i kako radite". Zar zaista zelis da dodju na sajt koji su dvojica na brzaka sklepali??. Ako ta pocetna strana kao sto velis ima sve informacije koje su potrebne...skini onda ostale strane..daj do znanja da je to skracena verzija. Ocisti od ovog pokusaja dizajna, daj prezentaciji malo ozbiljniji ton i voila.

Citat:
Originalno napisao mungos
Razbacivanje imenima gurua nije nikakva mudrost, upotpuni niz -- Porter, Drucker, Bennis, Peters
...You Can't Teach a Kid to Ride a Bike at a Seminar
conica je offline   Odgovorite uz citat