Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 06. 2009.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja stvarno ne razumem ove ljude, odgledao sam od pocetka do kraja i ne mogu da ne komentarisem izjavu: "ja i dalje mislim da nam treba dokumentacija, za slucaj nekog spora da mozemo da dostavimo 'organima' "

Tu treba da postoji sistem verifikacije unetih podataka a ne sistem arhiviranja dokumentacije.

- ako sam kupio neki domen i dostavio sam pogresne podatke - proveri se i obrise mi se domen.

- ako sam kupio domen, verifikovani su podaci, pa napravim neki problem - šta ima da se pretura po papirima i dostavlja policiji (OZNI ili kome god planiraju da dostave) "skeniran izvod iz APR", dovoljno je reci "to je firma ta-i-ta" jer su podaci verifikovani.

Opet, ako im je stalo do veće prodaje onda treba da se totalno liberalizuje kupovina rs domena, em su dali jake cene, em je procedura komplikovana... ili jedno ili drugo, ne može oboje pa da onda kukaš kako je "loš trend prodaje" pa praviš "redovan sex" očajničke kampanje kao "quick fix".

Čestitam torbice što si izgurao ovo, ali ovo je samo jedna mala bitka, ako se opšte stanje ne popravi onda je rat izgubljen.

Da ne zaboravimo na postavljena pitanja:
- šta je sa tim softverom i zašto je tako loš i šta treba da se uradi da se poboljša?
- zar je moguće da u 2009. godini unose ručno izmene DNS-a
- šta je sa tim silnim ugovorima o delu, koji se isplaćuju bez ikakve kontrole
- šta je sa odgovornošću ljudi za propuste (slučajne i namerne). Nije dovoljno samo da se kaže "našao sam bolje plaćen posao, odlazim...", to je kao da napraviš svadbu, dobiješ poklone pa onda zapališ iz kafane pa neko drugi neka plati ceh.

Ima još mnogo pitanja koja smo otvorili, ali niko izgleda nema nameru da da bilo kakav odgovor.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat