Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 02. 2006.   #11
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Meni malo smeta i sto je text u listi na vrhu sav boldovan, a i font je nezgodan za bold, nekako je krzav i ruzan i tesko se chita (bar u FF na windowsu), narocito pri dnu gde gradijent u pozadini postane svetao (spagete sa paradajzom su skroz necitljive..). Mozda da ipak taj deo odradis bez sarene pozadine ili malo da smiris boje ?

Ne dopada mi se kako onaj crno-sivi deo sece stranu (onaj banner deo), nekako mi mnogo deluje nabudjeno tu...

I jos jedna mala zamerka ide na toliko forsiranje engleskog u headeru, ako ce vec textovi da budu na srpskom?

Inace sam layout je prilicno zanimljivi i originalan, sajt mapa na kraju je super ideja da se rastereti gornji deo, i meni se onaj veliki list dopada (mozda bih ga samo stavio u sredinu, izmedju texta i linkova ?).
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat