Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 02. 2006.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja bih probao, umesto RGB u headeru da stavim nijanse jedne boje ili bar neke slicnije boje. I meni smeta sto je ceo header na engleskom a sve ostalo na srpskom. U stvari, ne smeta mi, nego ne vidim razlog za to.

Onaj button "100% sveže" je nečitak i CYAN boja ne asocira na sveže.

Linkovi "nastavi sa čitanjem" su prenaglašeni, smetaju mi border-top, bottom. Pri tom bih razmislio da li "nastavi sa čitanjem" ili recimo "pričitajte ceo tekst".

Očiju ti, promeni ČPP u nešto smislenije, recimo "pitanja i odgovori" ili "najčešća pitanja"

Zašto oniliko naglašen Google Ads?

Kod search, mnogo ljudi će ti tražiti button gde da kliknu kada unesu tekst. Ja bih ga obavezno stavio pa makar i najmanji mogući.

Tipografski: obično je tekst uvučen u odnosu na naslov a ne naslov u odnosu na tekst kao kod tebe. Smallcaps je možda ok, ali spacing je toliko loš da postaje nečitko.

Konceptualno ne bih sada... očigledno veggie sajt a bog teme su jako čudne. Od lartprurlartista, preko PC do antiglobalista. Meni je čudno.

[edit]Ja sam samo nabrojao ono sto bih promenio, da ne bude zabune. Posto kada ovo procitas mozes da pomislis da mi se ne svijda ni malo... Ako mene pitas samo popravi ovo sto sam nabrojao i bice super [/edit]
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 17. 02. 2006. u 21:52.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat