Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2011.   #6
Bojsi
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 24.01.2007
Poruke: 92
Hvala: 1
802 "Hvala" u 15 poruka
Bojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished roadBojsi is on a distinguished road
Default

Secam se da je ranije bilo problema (pre vise godina), tj. Google je imao neku ogranicavajucu klauzulu o tome. Nisam znao iz prve ruke o tome.

Kad je vec tema otvorena, zanima me vase misljenje o sledecem:

Planiram da omogucim vise jezika na mom sajtu (www.becook.com). To vec radi kada se npr otkuca: becook.com/en ili becook.com/es , ali sadrzaj nije skroz preveden i ima PHP gresaka koje su ostale kada sam radio redizajn i recoding.

Posto planiram da se vise posvetim tom problemu i da omogucim bolju podrsku za te jezike (kao i da reklamiram sajt na tim govornim podrucjima), da li mozda mogu da ocekujem skok zarade po kliku od Google AdSense-a? Nisam skroz upucen o tome koliko nasi oglasivaci ulazu u AdSense reklame u odnosu na one izvan nasih granica. Mozda sam potpuno pogresno razumeo kako to radi pa bilo koje pojasnjenje ce pomoci

Hvala i pozdrav!
Bojsi je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje Bojsi za poruku: