Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 03. 2010.   #92
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

@degojs: evo meni je tvoj komentar, iako out of line i zlurad, bio zabavan, ali ajde sad nemoj molim te da drvite dalje o tome.

Ovo sto je Marko odradio ili pokusao da odradi je jedna od najboljih viral ideja (ili bar ideja sa najvise muda) koji je neko iz ovih krajeva pokusao da proda strancima, i meni, a verujem i mnogima drugima ovde je mnogo interesantnije da se nastavi prica oko toga, nego ovo ko je prvi poceo i ciji je tata jaci.

Moze dosta toga zanimljivog da pokupi iz ovoga, od tona koji ocigledno pali, preko toga da Zeldman prati gde mu se pominje ime na netu (i ima smisla za humor), a ukljucujci i ovo poslednje da veliki igraci nemaju smisla za humor i tudje promocije, a da na poznanike i polu-poznanike sa neta ne mozes bas da se oslonis da ce se cimati zarad tebe (i tvoje zarade). (Disclaimer:sve zavisi od ljudi, meni je Dragan Babic pomogao bez reci kad sam pokretao getbrushes i na tome sam mu zaista zahvalan)... i tako, da ne smaram, htedoh samo da kazem da je mozda bolje da se vratimo na prvobitno pricu (pretty pls.) i da cekamo oko cega korisnog ce Mungos jos da se "izlane"
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline