Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 06. 2006.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao ppavlovic
Dobro, 6 meseci kasnije i 4 sata overtime dnevno uspeo je da ih stigne.
Mislim da je ovo odgovor na tvoje pitanje. Ja sam školovani programer, jedan od prve generacije koja se pojavila u srednjim školama, tamo negde 1986-87, posle toga sam radio programiranje za svoju dušu ali je bilo daleko isplativije raditi dizajn (to mi je "druga prva ljubav", i da nisam upisao ono što sam upisao sigurno bih upisao FLU), ali sam se ponovo negde 1995-96 vratio programiranju kada sam skapirao da od web-a može da se živi + radiš ono što voliš. Od tada se bavim sa obe stvari simultano, kada mi se smuči jedno - više vremena posvetim drugom i vice versa.

Dakle, da te parafraziram, 20 godina kasnije i 12 sati overtime dnevno, uspeo sam da stignem da mogu da krenem da pišem kod iz glave Sada mi to samo zavisi od raspoloženja, kada sam raspoložen kao sada trenutno, pa još u vreme SP, ne bih mogao da napišem to ni za 15 dana.

BTW, imam dosta re-usable koda pa bih mogao možda, kada bih se takmičio, i brže da napišem to
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat