Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 08. 2012.   #10
martinluter
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 02.05.2009
Poruke: 193
Hvala: 27
8 "Hvala" u 6 poruka
martinluter is on a distinguished road
Default

Neke odgovore ne mogu da komentarisem, jer sam nisam poznavalac servera.
U ovom slucaju sam kao neka materijalna podrska.
Upordjujuci trziste u Srbiji, ono sto se nudi (manje hosting firmice) po cenama smo tu negde, ako ne cak i jeftiniji.
@nn.nn poenta je da se proda ljudima (firmama, firmicama) kojima je potreban hosting koji ne znaju za hetzner ili uopste ne zele da se bakcu sa nemcima direktno. Cene su priblizne cenama hosting firmicama koje nisu jake, ali postoje vec nekoliko godina.
Eto probacemo, pa ako bi bi, ako ne nikom nista.
Ako je 1000 dinara za godinu dana mnogo za neku firmu, pa i pojedinca amatera za neki njegov sajt, onda nemam reci, pa i ako sam preprodavac. Al neka taj ode tamo pa neka se muci sa njihovom podrskom, ne znaju svi jezike .
@svlada sajt je pusten pre neki dan i jos se rade neke izmene, ne reklamiramo se jos uvek nista, nego ja dosao ovde da se pohvalim malo, sav radostan

@kiklop, upravo tako to sto pisu forumasi ima smisla, ali ne mora da vazi
Hhehe, ja ocekivao da cu ovde da navatam brdo musterija, a ono me izgrdise.
Ma gde sam mogao ovde da provucem hosting uslue, pored ljudi sa iskustvom, a da se ne oprlim vatrom.

Da budem iskren, ne ocekujem previse, ipak treba dosta vremena kao i zivaca za neke ozbiljne poduhvate. Treba jos uciti, kako najbolje prevariti klijenta i prodati mu po vecoj ceni nego sto je kod hetznera .

Ako neko ima nekog klijenta i trazi hosting, neka izvoli, skoro pa dzabe, izvolte izvolte , ko na tezgama.
martinluter je offline   Odgovorite uz citat