Tema: IT u Srbiji
Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2005.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

To je ista ona priča sa onim udruženjima, ne znam zašto mi to pade na pamet... I na ES i na DZ palamude nešto o nekim udruženjima te dizajnera, te programera... šta-ti-ja-znam čega... I priča ode na 480 strana i nikom ništa.

Problem je što se sve to radi i polemiše iz potpuno pogrešnih razloga. Na onim forumima su hteli da "zaštite svoje cene" i to je bila pra-svrha, svrha svih svrha, postojanja takvog udruženja. Pokušao da im objasnim da je to vrhunska glupost, međutim retki su oni koji su shvatili šta sam hteo da kažem.

B92 se takođe žali iz pogrešnih razloga: njihov jedini razlog je da se malo kurče, kako bi to prost narod rekao. Pravi seljački mentalitet. Urbana subkultura? My foot.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat