Tema: IT u Srbiji
Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2005.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Evo, ako nekoga interesuje, sta sam tamo napisao:

Citat:
Pročitao sam tekst više nego pažljivo, na žalost, koliko god solidan bio, samo je zagrebao ispod površine. Pored toga, neke komparacije su prilično diskutabilne kao i pojedini zaključci ali ne bih o tome.

Hteo sam nešto drugo da kažem: Šta je B92.net učinio povodom toga? Imate TV, imate radio, sluša vas idealna ciljna populacija a vi spominjete Internet par puta godišnje, kada dobijete neku nagradu ili se nešto značajno desi.

Gde je tu edukacija, promocija, ako vam je stvarno toliko stalo zašto se samo žalite, zašto ne učinite nešto povodom toga? Imate resurse, imate sve, imate čak i sredstva "prisile" u vidu "javnog mnjenja" odnosno vaše TV i radio publike koja bi mogla uz pravilno kanalisanje da izvrši dodatan pritisak na one na koje se žalite. Samo vam fali dobra volja.

Plašim se samo da će biti kao i do sada, otići ćete kući sa svojim nagradama, možda je okešate na zid, nekome ćete možda da se pohvalite, neko će vas i sam pohvaliti... i ništa se neće promeniti ... i tako u krug, od nagrade do nagrade.
(Goran Pilipović, 9. decembar 2005 16:02)
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat