Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 12. 2005.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default Firefox Central strana, sta mislite??

Sta mislite o tome kako je resena Firefox Central strana ??

Hteo sam da pogledam sta ima novo od extenzija i kliknuo na throbber u firefoxu i otvorila mi se doticna strana. E sad iako je malko bolja od one za Firefox 1.0 i dalje je uzasno nepregledna.

Od pocetne strane se valjda ocekuje da coveku pruzi laku i preglednu navigaciju do ostatka sadrzaja, a oni su ovde stavili kilo i po bezveznog texta, a linkove su zakopali u sred toga. U redu postoji search forma za extenzije, ali odmah ispod nje je screenshot pa me je za trenutak zbunilo da li je ovo prava forma ili samo slika...

a ukoliko zelite da pogledate sve extenzije ili pluginove (sto valjda vecina ljudi zeli?) morate da procitate text, pa u njemu nadjete linkove....e ali visited linkovi imaju boju koja uzasno lici na ostali text, pa ako ste vec bili na strani sa extenzijama, ovde linkove necete ni po boji moci da prepoznate...

a teme se ni ne nalaze nigde ovde? Mora da se ode na extenzije po odatle...


Jednom recju meni je ovo uzasno losa strana, pogotovo s obzirom o cijem sajtu je rec... a sve bi se to resilo jednim obicnim menijem na vrhu, sa osnovnim opcijama
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat