Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2007.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ako je suditi po Draganovom postu, oni sada sebe predstavljaju kao neki vrhovni poglavari koji će da odlučuju koje će projekte da podrže i da pruže neku pomoć (kakvu? i od čijih para?). To mi jako liči na poznato "ja tebi - ti meni", odnosno pare koje se vrte u uskom i zatvorenom krugu ljudi u koji je nemoguće ući sa strane ali jednom ako uđeš - ne izlaziš nikada (osim ako ti ne zakače bukagije).

Ja verujem da je Dragan tu našao interes, verovanto je vezano sa e-start pričom i udruženju koje treba da prosleđuje takve predloge na prave adrese. Ok. Ali koje su to prave adrese? Gen.Dir. telekoma? Tamo neki "project manager" u telekomu ? Zašto? Zašto bre?

Telekom treba da odigra svoju igru, ne može da bude i centarfor i golman i trener i predsednik kluba i predsednik fudbalskog saveza i predsednik FIFA. Oni treba da rade svoj posao, da razvijaju infrastrukturu, da smanjuju cenu usluga, da uvode nove tehnologije a ne da se bave diskusijom koji projekat zaslužuje njihovu podršku. I kakva je to podrška? Pare?

A ja mogu da vam kažem da sam lično pokušavao da realizujem neke ideje i naišao sam na zidove u telekomu, kada sam bio dovoljno uporan da nateram bar jedan zid da odgovori na pitanje "zašto mi ne dozvoljavaju da uradim to što sam hteo", dobio sam odgovor "pa druže, nije to za svakoga... šta ti misliš, možeš tek tako da dođeš sa ulice i da kreneš da radiš i zaradiš pare"?

Možda se ta podrška koju obećavaju satoji u tome da ti dozvole da radiš i zaradiš? Kao dobiješ "amen" od Pape? Alo, bre? Ne znam, ako sam ja jedini ludak ovde, idem sutra da kupim onu košulju što se kopča na leđima i samoinicijativno i ničim izazvano ću da sednem na neku klupicu u društvu meni sličnih i da slušamo kako cvrkući ptičice.

Telekom je školski siledžija koji maltretira sve đake... dok se ne pojavi neko ko će da mu se suprotstavi. A to će da se desi samo kada im se otme monopol na sve.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje bluesman za poruku: