Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 11. 2007.   #14
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

@Ilija Studen: A kako zamisljas laganom evolucijom da proceduralni jezik postane objektno orijentisan?!? Jedne godine dodas destruktore ... pa onda za dve godine dodas konstruktore ... pa za dve polimorfizam

PHP menja svoje lice ... prosto zato sto uvidjaju da su neke pocetne predpostavke bile pogresne ... pravac u kom idu mi se svidja nemoj pogresno da me shvatis ... namespace-ovi su zlata vredni, i odusevjen sam sto ih konacno ubacise ... al prosto mi je trulo da se odusevljajvam sa necim sto u Javi postoji odvajkada ... PHP se trenutno igra catch up igre ...

E sad ... da li ti mislis da svi ti milioni PHP programera pozdravljaju to sto im jezik postaje kompleksniji? Hm ... A de ne spominjem da je Python bio just in time kompajliran jos odvajkada a da Zend nije hteo da ubacuje taj feature jel su lepo zaradjivali na svom byte code kompajleru ...

Meni je recimo mnogo zanimljivije i impresivnije ono sto rade sa Zend frameworkom ... tu bi imao da kazem mnogo vise pozitivnog pa da ne ispadnem da sam kamila koja pljuje postene forumase
Misha je offline   Odgovorite uz citat