Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 05. 2006.   #33
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Upravo si rekao KEYWORD "uz preporuku"
Izmena (Uvalio se post izmedju): Mislio sam na post [nq]


Pri tome zaboravljaš jednu jako važnu činjenicu: ono što tebi može izgledati kao naj-cool-ija vizitka na svetu, nekoga može dovesti do povraćanja. Probaj da poređaš 10 vizitki i da 10 ljudi pokaže koja je najlepša a koja najružnija. Ako i jedna bude imala 3 glasa - to je skoro neverovatan rezultat. To nije ništa nenormalno.

Možda je tvoja cool vizitka (tebi "cool") baš tvom potencijalnom klijentu ružna. Šta ćemo onda? Šta ako si izgubio posao baš zbog te vizitke (to naravno ne može da se desi jer ti normalan čovek neće ni oduzeti ni dati posao na osnovu vizitke nego na osnovu preporuka)? Šta misliš zašto postoji neka "klasična" vizitka? Ona koja nije "najlepša" ali sigurno niko neće da glasa za nju da je najružnija.

Kada bih ja gledao vizitke, pa vidim neku super fensi, prvo što bih pomislio "ovaj nema šta da radi pa gubi sate praveći vizit karte". Možda sam i ja potencijalni klijent?

Ko još daje posao nekome na osnovu "jedinog parametra - vizit karte" ?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 13. 05. 2006. u 00:54.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat