Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 12. 2005.   #20
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Biliju svaka čast!

Citat:
Zero-Cool:
Ali to stvarno jeste tako, ne znam koliko ste upoznati sa radom cika Billa Gatesa, ja posto studiram menadzment se svaki dan srecem sa tekstovim koji opisuju rad ljudi kao sto je billi, skoro je cika billi podelio svojim akcionarima po nekoliko akcija, i time je opet izbegao da plati porez na kapitalnu dobit. I sad reci da nije domisljat, to inace nije svakodnevna pojava, a pored toga njemu 28 miliona nije nista,a svejedno mu je da li ce pokloniti nekome u dobrotvorne svrhe, ili ce ostaviti i na to platiti porez, isto mu se vata, jedino kada nekom pokloni, onda ga ljudi drugacije gledaju. Mislim svako normalan bi to uradio, mozda
Eh šta vas uče na tom menadžementu, ajde razumijem da može da se omane oko miliona i milijarde, ali iznositi ovakve stavove se kosi sa profesionalnom etikom budućeg menadžera. Porezne olakšice u korporativnom poslovanju postoje i to najčešće radi izbjegavanja tzv. dvostrukog oporezivanja, ali 28 milijardi (iliti biliona po US) dolara, tj. 55% imovine da iznosi nečiji porez, odnosno porezna olakšica...
mungos je offline   Odgovorite uz citat