Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 09. 2008.   #1
vladimirl
novi član
 
Datum učlanjenja: 14.04.2007
Poruke: 4
Hvala: 1
1 "Hvala" u 1 poruci
vladimirl is on a distinguished road
Default Potreban kolega PHP/MySQL/JS AJAX

Stvari ovako stoje. U pitanju je firma Strategic Point kojoj je web samo jedna od delatnosti. Ima jednog developera (mene) koji vec posustaje od kolicine posla. Potreban mi je kolega sa kojim mogu da podelim posao. Radi se najvise PHP/MySQL i razni JavaScript framework-ovi (Mootools, Extjs i core JavaScript) i pomalo administracije servera (vrlo osnovno). Ne trazim vrhunskog programera ali makar prosecno znanje i iskustvo su neophodni. Totalni pocetnik takodje ne pije vodu.

Verujem da moze da nauci ponesto od mene, a nadam se mozda i ja nesto od njega. U pocetku bi bio placen po poslu i tako bi i radio - uglavnom od kuce. Ako ostvarimo uspesnu saradnju i budemo nasli srecnu racunicu, garantujem i stalno zaposlenje (posto sam uzgred i direktor pa od mene zavisi ). Pored novca, nudim fer odnos i perspektivu u prvatnoj firmi koja tri godine uspesno posluje i odlucno raste. U firmi smo opusteni i neformalni, mladi, radimo zanimljive projekte za domace i strane klijente i veoma su nam vazni dobri medjuljudski odnosi.

Eto, ako ste zainteresovani, posaljite kratak cv na vlelicanin@strategicpoint.rs i sta ste do sada radili. Kljucni kvaliteti su da je osoba vredna, da stalno uci i da je ok saradnik.

Srdacan pozdrav,
Vlada
vladimirl je offline   Odgovorite uz citat