Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 06. 2006.   #15
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Sto se tice tablica nadam se da necemo poceti vecitu raspravu, koriscene su jer nisam imao dovoljno vremena da se igram sa CSS-om, poceo sam da radim sajt u cistom CSS-u i naisao sam na probleme,a kako kuci nisam imao net jedno 2 meseca nisam mogao da nadjem resenja,a nisam imao toliko vremena da sam cackam, jer sam morao na brzinu da uradim sajt.

Sto se tice textova i <br> i <p>, textovi su preuzeti sa starog sajta pa sam uradio samo copy paste i malo doradio neke stvari, pa je tako kako je, a u planu je da se svi textovi revidiraju pa cu onda sve uraditi kako treba, ali mislim da nema potrebe da se izbacuju prelomi, jer oni imaju svoju funkciju.Mada koliko sam video ima ih previse, ali kada se bude menjao text na sajtu sve ce se to izbaciti.

Zao mi je sto nekima anketa ne radi kako treba, ali to mi je bila jedina skripta ankete koju sam imao na kompu, pa sam morao nju da iskoristim, verovatno cu je uskoro zameniti jer i mene nervira sto nema podrsku za nasa slova.

Na mailove sam totalno zaboravio, dobro da ste me podsetili, inace bi bio haos od spama.
__________________
Mess with the best die like rest!!!

Poslednja izmena od Zero-Cool : 08. 06. 2006. u 11:22.
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat