Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2010.   #71
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao dootzky Pogledajte poruku
desi jasmancu nije poenta aplikacije "kalendar", nego srpske slave i praznici. btw, bas sam se iznenadio sto si ti testirao aplikaciju, nekako sam tebe uvek dozivljavao vise kao iPhone usera pre nego Android korisnika..
.. ti .. jesi .. testirao aplikaciju, right?

@pcigre - nisam znao za tu aplikaciju, dokopacu se neke windows masine pa cu je bas probati, pa cemo da vidimo sta moze da se izvuce kao zakljucak/ideja i sl, pa da napravim sledecu advanced verziju ovog mog appa.. thx za sugestiju i podrsku ^_^

cheers!
Nisam testirao tvoj app jer nemam potrebe za tim. Potrazi na Google Calendar pravoslavni kalendar pa ga dodaj kao svoj i onda ga sinhronizuj sa telefonom. Videces da sve to imas i bez aplikacije. Takodje mozes i izabrati koji kalendar da ti se prikazuje sto znaci da ti se automatski prikazuju i svi oni datumi koje ti uneses tipa sastanci, godisnjice, etc..

Mislim nemoj me pogresno razumeti, svaka cast za trud ali sto se tice izbora nise mislim da si malkice omanuo
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat