Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 12. 2012.   #31
Anakin14
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 23.02.2012
Poruke: 92
Hvala: 0
1.169 "Hvala" u 15 poruka
Anakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished roadAnakin14 is on a distinguished road
Default

mslavko bez uvrede ali vas poslovni model se svodi na:

"ljudi ocu da pravim ludilo zgradu od 100 spratova, sta mi treba za to?"

poenta je svi imaju ideje kako bi oni napravili neki ludilo servis koji garantovano ima 1 000 000 dnevnih poseta itd, to je najlakse u celoj prici, imati ideju. A put od ideje do realizacije je problematican.. E sad vi ste u vise navrata u javnim porukama a i u privatnim osobama koji su vam se javili za modifikaciju skripte (od kojih sam i ja jedan) rekli da vec posedujete platformu, servere, domen, biznis plan, a istina je da vi samo imate ideju da pravite drustvenu mrezu za automobile, koja je cak mozda i potekla od toga sto ste naisli na pintastic.com i sinulo vam je e ovo bi moglo za automobile...

Jendostavno ne radi se tako posao i ono sto ja vama preporucujem ako vec imate zelju i para da ulazete u web, je da se prvo oprobate u nekom lokalnom, manjem projektu da naucite dosta stvari i da vidite kako stvari tu funkcionisu, sta je sve potrebno, pa cete lako posle osvajati svet novon drustvenom mrezom...
Anakin14 je offline   Odgovorite uz citat