Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 05. 2008.   #7
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

zato sto je, veruj mi, 99% problem u privilegijama na fajlovima... ili ti wordpress instalacija nije dobra, ili nisi dobro uploadovao pluginove, sto je manje verovatno...

inace, ja imam te iste pluginove na nizu sajtova, i meni rade (na 2.5.1 isto), tako da 100% nije do njih ili do wordpressa generalno.. nesto nisi dobro podesio, a nema sta drugo da bude osim privilegija apacha da pristupa fajlovima

i nema razloga da se ljutis za prebacivanje teme, nije to nista licno.... nema nista lose u tome da se pita, nego se mi trudimo da sortiramo pitanja ovde po tome koliko su zanimljiva siroj publici, pa zato ovo pomeramo ovde, jer ce ovo mozda zanimati jos neke druge ljude koji tek pocinju sa WP da rade, dok vecinu drugih nece...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat