Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2010.   #2
Dusan001
novi član
 
Datum učlanjenja: 29.03.2010
Poruke: 2
Hvala: 0
9 "Hvala" u 1 poruci
Dusan001 is on a distinguished road
Default

Pedja

Mozda ovo budete i objavili pa neko procita i iz tih razloga bih za sve one koji zele da znaju pravu istinu.

Dusan Ostoji predstavnik organizacije… (da ne reklamiram) je u deo svoje kampanje za promociju akcije …. planirao dve vrste obavestavanja direktnu postu i e mail obavesenja. za direktnu postu smo sklopili ugovor sa … a za e mail obavestenja sa ….. cena koju smo dogovorili je direktna posta za 9 dinara po pismu tezine do 20g a za e mail obavestenja cena je bila za o,oo9 centi po pismu.

Za pismo koje je Vama stiglo Pedja ja sam vam poslao izvinjenje u par navrata cak sam dobio i dobronamernu poruku na licni mail od jedne osobe koja je diskutant na ovom blogu da Vam se izvinim. To sam i ucinio i ovoga puta to cinim.

Sto se tice akcije prodaje adresa odgovorno tvrdim da to nije rec o Dusanu Ostojicu tj.meni, nikada nisam prodavao adrese niti imam ikakav program za pravljenje adresa….drugo Dusan Ostojic se nikad nije bavio prevarama i piraterijom….Dusan Osojic je bio potpredsednik jedne partije , sada je u mandatu odbornika u SO Aleksinac, predsednik je Skupstine pozorista,kolumnista par sajtova, novinar i voditelj radio programa, autor niza dokumentarnih filmova od kojih je jedan i za potrebe izborne kampanje usmerene protiv jedne od aktuelnih stranaka….da ne pricam mnogo o sebi ….te konstrukcije koje su se pojavile na internetu su deo blacenja pojedinih ljudi sa kojima sam ja svojevremeno bio na sudua imale su zadatak da me pred jedne izbore na svaki nacin oblate pa su osim novinskih tekstova pisali i po internetu sve i svasta….stvar je resena poravnanjem, njihov zadatak je bio da povucu te podatke sa interneta…po njihovoj prici oni su od 5 internet strana i njihovih administratora dobili odgovore da ne mogu da skidaju nista sa sajta osim ako im sud ne nalozi…jedno takvo pismo sam video bas od sajta B92 na kojem je takodje bilo price i spominjanja mog imena…..

Drugo o akciji koju sam pokrenuo je bio i obavesten jos jedan od ovde navedenih diskutanata koji radi za jednu PR kucu kome smo poslali e mail i koji je obecao da ce da angazuje neke od svojih klijenata za nasu akciju…

jos jedan paradoks sto se vise pise o nama na ovom blogu poseta nasem sajtu raste a donacije koje smo dobili su za 30% vece nego obicno, mozda je to koincidencija ili je zaista rangiranje bilo efikasno…jos jednom Pedja izvini za poruku koja ti je stigla i budi siguran da vise necemo koristiti taj mehanizam reklamiranja.

S puno postovanja
dr Dusan
www.humanitarni.org

http://www.aleksinacnews.com/kolumne-duan-ostoji

Poslednja izmena od Dusan001 : 29. 03. 2010. u 18:01.
Dusan001 je offline   Odgovorite uz citat