Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 09. 2010.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Msiter, znaš šta je maltretiranje ljudi? To je kada neko ovako ofarba auto:



To je pravo maltretiranje a ne kada ti neko premesti temu u drugi forum, tamo gde misli da pripada.

Takođe pod maltetiranje može da se svede i nečije "farbanje" poruka, pisanje velikih slova, prekomerno "naglašavanje" kao da pišeš na forumu gerijatrije a ne zdravih i sposobnih ljudi koji gledaju u monitor svaki dan.

Koliko god neko mislio da je profesionalac, uvek se nađe neko ko zna više od njega, ovde pokušavamo da povučemo crtu šta je početničko pitanje a šta nešto više od toga. To nije lako, a još dodatno otežava kada se pojavi neko ko se nađe uvređen time što mu je neko premestio temu.

Dakle, forum je takav kakav jeste, možda može da bude bolji, ali sigurno nećemo da dozvolimo da bude lošiji. Ako misliš da te neko maltretira onda mi pošalji poruku i pokaži mi čime te maltretira a ja ću preduzeti mere protiv takve osobe.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku: