Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 12. 2009.   #77
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Ja moram da priznam da je meni dreamhost radio 7 puta bolje nego mediatemple, na MT-u malo malo pa je db down ili se vuce kao puz.

Npr. pogledajte ovaj query:


---
mysql> select count(*) from users;
+----------+
| count(*) |
+----------+
| 1301 |
+----------+
1 row in set (2 min 27.67 sec)

mysql> check table users;
+------------------------+-------+----------+----------+
| Table | Op | Msg_type | Msg_text |
+------------------------+-------+----------+----------+
| db66865_blogodak.users | check | status | OK |
+------------------------+-------+----------+----------+
1 row in set (0.14 sec)

mysql> show full processlist;
+--------+---------+--------------------+------------------+---------+------+-------+-----------------------+
| Id | User | Host | db | Command | Time | State | Info |
+--------+---------+--------------------+------------------+---------+------+-------+-----------------------+
| 619959 | db66865 | 72.47.228.11:43655 | db66865_blogodak | Query | 0 | NULL | show full processlist |
+--------+---------+--------------------+------------------+---------+------+-------+-----------------------+
1 row in set (0.00 sec)

mysql> select count(*) from user2blogs;
+----------+
| count(*) |
+----------+
| 22258 |
+----------+
1 row in set (26 min 18.57 sec)


Toliko sam popizeo da sam zvao njihov support gde sam (nakon sto sam 30-tak minuta slusao Frenka Sinatru) dobio support u stilu "ja ovde ne vidim nikakav problem", a zatim je gospodjica sa druge strane trazila moj mysql password kako bi videla o kakvim problemima ja pricam )))

Sve u svemu MediaTemple sucks, ja cu po svoj prilii preci na VPS tako da ... obzirom da sam zardjao sa administracijom preporuke za neku knjigu o administraciji CentOS-a slobodno saljite na PM
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 01. 12. 2009. u 21:50.
dinke je offline   Odgovorite uz citat