Tema: Novi Plakatt
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 09. 2009.   #17
Dragan Babić
Designer guy
Wrote a book
 
Avatar Dragan Babić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.373
Hvala: 55
42 "Hvala" u 22 poruka
Dragan Babić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dragan Babić
Default

Prvo hvala na feedbacku.

@Jasmanac:

Re. pretraga — Naravno da smo svesni da nemamo pretragu, to je možemo reći "nameran previd" jer već u sledećoj verziji Plakatta način navigacije događajima se kompletno menja. Trenutna navigacija sa selektorom gradova je samo privremeno rešenje.

Re. spisak korisnika — Feature jednostavno nije bilo vremena rešiti vizuelno dosledno ostalim elementima servisa, opet, biće rešeno već u sledećoj turi izmena.

Re. povratne informacije posle akcije korisnika — nedostatak vremena, veoma smo svesni situacije i biće rešeno u sledećoj verziji.

Re. izmena događaja — Događaji na Plakattu su zamišljeni kao wiki, gde svaki ulogovani korisnik ima opciju menjanja događaja osim u slučaju kada to autor događaja eksplicitno ne želi da dozvoli (postoji checkbox). Javili su mi da se pojavljuju neki čudni exceptioni za neki događaj koji si ti pokušavao da menjaš (Tom Jones ako se ne varam?) ali ne znam zašto ti promena ne prolazi? Jel možeš da mi napišeš ukratko šta si radio i koji error dobiješ?

Re. select boxovi za vreme — Tabovanjem kroz te boxove možeš da ih popuniš za 5x kraće vreme od kliktanja po kalendaru. Razlog za ovo su jako loše performanse kalendara na starom Plakattu. No videćemo šta će to kraja biti s tim.

@cvele:

Kategorije i tagovi su za sada još uvek tu samo kao šminka, profunkcionisaće kada implementiramo novi sistem navigacije/pretrage. Primetićeš da ni tagovi nisu klikabilni trenutno.

Što se tiče listinga događaja, verujem da nisi navikao na ovakav prikaz događaja, ali verujemo da će se ljudi navići na njega lako jer je ukorenjen u formatu kalendara koji svi znaju kako da posmatraju.

Još jednom, hvala na kritikama, ovo što sada koristite je 10% od onoga što planiramo Plakatt da bude, tako da zaista cenimo ovakav feedback jer nam ukazuje gde grešimo i šta ljudi očekuju/kako koriste servis.
Dragan Babić je offline   Odgovorite uz citat