Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 02. 2011.   #16
biske
Иван Бишевац
Qualified
 
Avatar biske
 
Datum učlanjenja: 27.08.2008
Lokacija: Зубин Поток
Poruke: 176
Hvala: 109
208 "Hvala" u 18 poruka
biske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za biske
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Yeah, veliki posao da stavis isti php i mysql na bilo koju masinu, mnogo veci o d reinstalacije OS-a

Ako ti te razlike toliko znace, onda ne sme da ti predstavlja problem/posao/"cimanje" da to lepo podesis za nekih 5 minuta a ne da menjas OS na koji bi trebalo da si bi trebalo da si navikao (ako si radio iole ozbiljno na njemu).

Meni ovo lici na ono: "ne mozemo da radimo dok svi nemam podesene iste boje u editoru"

Па у теорији не би требало да постоји проблем ако ставиш исту верзију базе на други оперативни систем. Али никад се не зна какве компликације могу да се десе. Рецимо у почетку сам имао проблема зато што сам на виндовсу експортовао модел базе и кад сам дао колегама базу онда се десио проблем некима није хтело да ради. Проблем је био што сам у ЕРвину радио великим словима имена табела а у Виндовсу су мала слова и некима није хтело да ради. Овако сви радимо на истом систему и не размишљам, не боли ме глава..

Слеквер сам користио доста дуго. Не сећам се која верзија ми је била прва али знам да сам последњу верзију имао 12.2. Али то је дистрибуција за неког ко има времена да подешава стално неке ствари. У принципу то је добро за неког ко хоће да учи али као примарни оперативни систем ми није баш идеалан. Рецимо више ми се свиђа убунту. Конкретно сад се бавим базама података и често сам под притиском да испоручујем рад на време и немам времена да се цимам око оперативног система, једноставно очекујем да све ради без проблема..
biske je offline   Odgovorite uz citat