Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 08. 2008.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa da, vrlo su simptomaticne te tri tacke svuda

Procitao sam zeni taj oglas, ona je bila sokirana i kao "ma ko je taj kreten, ne mogu da verujem...". Ne znam sta vi mislite, nisam profesionalni profajler, ali iz iskustva meni je to klasican psiholoski profil srpskog biznismena starog kova. To su oni sto jos nisu dosli ni do japi faze, i ima ih jako puno.

Mislim da njemu nije ni bitno kako se radi, bitno je da ima 5 firmi (mada pise i 10, ali nekoliko puta ponavlja "5 firmi imam"), i da se to istakne.

Opet je vrlo indikativno da je sve napisano velikim slovima.

Takodje je i vrlo interesatno to sto je tekst ocigledno napisan latinicom pa prebacen u cirilicu (dokaz "САРМА" umesto "ШАРМА", da je pisao originalno ćirilicom odmah bi video da piše SARMA), što znači da mu je do srpstva stalo samo za javnost.

Takođe taj odnos sa budućom sekretaricom "prijatnog izgleda... vaš drug, brat, prijatelj, možda i dečko pa i budući muž... (tri tačke na tom mestu)" takođe govori o tom poslovnom mentalitetu starog kova gde je sekretarica uvek više od sekretarice i od nje se očekuje da mu i ... kada mu se digne.

Baš me interesuje da li će, ako mu se pojavi neka "dobra riba", da joj traži člansku kartu "neke srpske stranke" na uvid.

A mogu da kažem i kako izgleda. On je jedan od onih koji leti ulicom idu goli do pojasa ili u majici na bretele (aka potkošulja) i šeta šorc i plastične papuče.

Mene samo jedna stvar iznenađuje, a to je njegov potpis. Knez je suviše mala titula, očekivao bih da se prekrsti bar u kralja ili da se potpisuje kao "Kralj Knez".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat