Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala Dragana i dobrodošla. Samo samo hteo pre prvih predloga da navedem šta imamo do sada:

1. Torbica nam je dao besplatan hosting kod njega, bar u prvo vreme dok sajt ne pređe neku kritičnu masa kada bi bio pretežak. Iako to nije tražio mislim da je red da stavimo neki linkić u footeru.

2. Boccio nam je dao besplatan CMS software vivvo sa svim mogućim pluginovima. Ako neko hoće da vidi kako izgleda na delu neka pogleda recimo e-novine. Iako to nije tražio mislim da je red da stavimo neki linkić u footeru.

3. Ja sam registrovao 2 domena ali ako ne odgovaraju, ostaviću ih za sebe, na kraju bolje i da nema ništa tu nego da ga uzme neko za anti-reklamu (viđali smo to dosta puta)

Generalno od tehničkih stvari imamo sve što je potrebno za početak, sada samo da se dogovorimo oko konkretno sadržaja i da napravimo neku delegaciju ko će čime da se bavi i konkretne obaveze.

p.p.p.s. Hash na twitteru? Što ne #prsrbija ?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat