Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 10. 2007.   #25
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Sigurno ne ovako:

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Ok je sve sto se prica za Telekom ali LJUDI to je S R B I J A, svaka diskusija je bespredmetna ako se u obzir uzme lokacija.
Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Ja se licno protiv vetrenjaca ne bi borio, ali svako ima pravo izbora.

btw. uvek postoji mogucnos promene lokacije, sve zavisi od zelje za tom promenom.
Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Ja sam otisao jer sam shvatio da nema svrhe boriti se za promene u drzavi u kojoj jedva 40% ljudi uopste i izlazi na izbore. Srbija se nece promeniti jer narod tako hoce, pre mislim da ce se promeniti ljudi na vlasti i njihovo ponasanje nego narod. Otisao sam u zemlju u kojoj je najlakse i najjednostavnije dobiti EU pasos, bolje je boriti se na mestu gde se ta borba na kraju isplati.
Nadam se da me razumeš?

Ja mogu da se borim tako što ću da pričam ono što pričam, da zasejem gde god mogu, da objasnim ljudima koji još ne znaju sa čim imaju posla, ja nemam organizatorske sposobnosti u smislu da sada okupim neku ekipu pa hajde da napravimo tu i tu akciju, ko god to ume - ja ću ga podržati.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat