Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 09. 2007.   #103
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Još jednom hvala svima koji su došli, kao što rekoh, zbog vremena nisam očekivao više od 10-15 ljudi, nixa kaže da je prebrojao 48, prijatno sam iznenađen. To je duplo više od ovog broja koji su ovde rekli "da"

Da napomenem, što se majica tiče, možete da pozovete ovde kod mene u office: 011/318-9295 da se dogovorimo. Za one koji ne znaju, cena je 550 dinara, imamo 5 boja:

bela, crna, teget, svetlo plava, zelena (uskoro ću da stavim fotke pa može tačno da se vidi koja je nijansa).

Možete da dođete ovde u blok 44, Novi Beograd ili ako želite da vam šaljem poštom - u tom slučaju treba uračunati i troškove poštarine. Možda ne bi bilo loše da se ljudi iz istog mesta (recimo NS) dogovore i naruče od jednom sve majice koje žele da ne bi posebno plaćali poštarinu.

Ljudi su obično uzimali po 2 majice, moram da kažem da smo namerno izabrali kvalitetnije, mogli smo da prođemo i za 300 dinara ali ne verujem da bi bilo ko nosio tu majicu više od 2 puta. Ovako, nije što su naše, ali moram da kažem da su kvalitetne.

Da bude potpuno "transparentno" (gde nam je Sloba sada? ), majice je nabavio i odštampao dejadj iz Kruševca, cena majice i štampe je 532 dinara sa PDV-om (ako neko bude hteo da radi, da nabacimo dejanu posao), mi dajemo za 550 čisto zbog zaokruživanja
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat