Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 05. 2007.   #13
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Niska Banja zvuci kao sasvim ok mesto za organizaciju jednog ovakvog dogadjaja. Mislim da niposto ne trebate da pravite kompromise sa tim raznim profesorima, "expertima" i sl.

Sto se tice finansiranja, prosle godine je bilo besplatno, sto je bilo ok za popularizaciju, ove godine mozete da stavite neku kotizaciju, eventualno navucete i neke sponzore kako bi ista bila prihvatljiva za siroke mase (citaj studente) i to je to. After all, valjda i vi na kraju nesto zaradite posle svog tog cimanja

Sto se tice toga da predavanja drze samo ljudi odavde, ja sam protiv. Tesko da od ovdasnjih ljudi (svaka cast izuzecima) mogu da cujem nesto novo, osim neku teoretsku pricu, citate sa blogova, velike reci ali bez potvrda u praksi. Ne interesuju price o "uspesima" domaceg Interneta jer tako nesto ovde jos uvek ne postoji, ali ljudi iz inostranstva, pa makar to bili i samo ljudi iz regiona (Hrvatska i Slovenija pre svega) i te kako imaju sta da kazu na tu temu, a iz licnog iskustva znam da se od njih mnogo toga moze nauciti, kako treba, pa kako i ne treba raditi.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat