Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2008.   #54
Papermoon
turista
Certified
 
Avatar Papermoon
 
Datum učlanjenja: 05.11.2008
Poruke: 71
Hvala: 5
19 "Hvala" u 4 poruka
Papermoon is on a distinguished road
Smile

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Ako je neko koristio ovaj forum da se ljudski izreklamira, sigurno je ilija bio u prvih 10, i ja nemam ništa protiv toga, kako za druge tako i za njega, prema tome ne želim nikakve podele u klanove ni bilo kakve gluposti, jednostavno sam rekao čoveku da smanji malo doživljaj, naročito u svojim stavovima ko ima muda a ko nema muda. Meni je godža super lik, ostale koji rade tamo i ne poznajem (tačnije ne znam ko još radi tamo), tako da nemam ništa protiv njih lično, i bilo bi mi glupo da zbog mog mišljenja o Iliji neko mora da se svrsta na neku stranu. Ne znam kako druge, ali mene to iritira.


Cao, Gorane

papermoon je zaposlena u A51 doo, NS - Jelena Jovanovic aka Miss Cybernaut (forum moderator, bloger, novinar...).
Inace dosad sam samo citala forum ali kad vidim da me prozivaju, moram da se registrujem

Bez brige, iznosicu ovde svoja licna misljenja. Ako vam se ne dopadaju, bojim se da necu imati druga


Ali: sto se foruma kao oblika razgovora tice, svako pitanje koje zadire u privatnost ima pravo da ostane neodgovoreno. To vazi svuda, pa bi trebalo i ovde. A finansije, bas kao i bracni status, vera i sl su pitanja koja su licna. Sto se ulaganja tice, isto vazi - cak postoje celi investicioni fondovi (i ovde u Srbiji!) sa desetinama miliona evra koji se zovu private equity i koji imaju pravo da nikom ne polazu racune sem svom UO i osnivacima.

Zato mislim da je o tome odakle su dosle investicije za AC dosle bolje da se razgovara off line. Slazes li se?
Papermoon je offline