Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2008.   #60
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

^Sa druge strane, mozda ce neki tamo na zapadu da cuje za AC pa kaze opa miki.. nisu losi ovi iz Srbije. Zar to gostovanje Ilije u ZG nije pokazatelj u tom smeru?

Sa trece strane, AC je omogucio da sad neki ljudi imaju posao i platu. Ni to nije lose. Nadam se da ce da imaju jos vise posla i zaposle jos vise ljudi.

Sa cetvrte strane, mislim da Ilija ima muda i da zaista treba imati muda da to uradis: zabusavas posao i rizikujes ga, zarad neke avanture za koju nije znao da li ce da uspe. Mogao je AC i da bude propala stvar. Nije lako, raizikovati posao zarad neceg sto ne znas bas da ce uspeti, a sanse su da nece.

Sa pete strane, blues je bez potrebe ogorcen na Iliju. Nije Ilija njega pokrao, koliko sam razumeo, zabusavao je na poslu i dobio otkaz. Ni prvi ni poslednji. Blus bi vise trebao da bude ljut na sefove koji su cekali mesecima da nesto urade po tom pitanju, pa onda u zadnji tren svaljuju posao na nekog da to brze bolje zavrsi, itd. Kakvi su to sefovi?

Sa seste, ako ce gazda te firme da razmisli da li ce da zaposli nekog iz Srbije zato sto je jedan iz Srbije zabusavao, ako ce. Neka samo razmislja. Neka trazi gde ima jeftinije a bolje, a da su svi savrseni.

Ogorcen bi mogao malo biti onaj ko je Iliju preporucio, ali jebi ga, ako nekog preporucis ne znaci to bas da garantujes 100% za njega. To svaki sef zna. Sef valjda upravlja ljudima i projektom, itd.



Mozda je Ilija mogao malo bolje da izvede tranziciju, ali cini mi se da je tema malo suvise u fazonu linca.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 06. 11. 2008. u 11:26.
degojs je offline  
5 članova zahvaljuje degojs za poruku: