Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 06. 2010.   #267
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Off Topic: jebi ga, više ne znam ni šta je ozbiljno a šta je zezanje... toliko sam gluposti pročitao ovih dana da svaki put pomislim "da li se ovaj šali ili je ozbiljan?"


Čitam danas u blicu kaže Karadžić kako će Antiću da smanji platu (ok, whatever...) i kako je mnogo besan jer ... ma bolje da pričitate sami:

Citat:
Ostvarili smo istorijski uspeh protiv Nemačke, a na kraju je možda bilo bolje da odigramo nerešeno, jer bismo hrabrije i ambicioznije igrali protiv Australije i možda pobedil
Ovo može da izjavi samo totalni retard koji nema veze sa fudbalom ili nije ni gledao ovu utakmicu. Hrabrije i ambicioznije? Pa imali smo 5 stopostotnih šansi u prvom poluvremenu, gde ćeš ambicioznije od toga? A to što nismo dali gol, to nema veze ni sa hrabrošću ni ambicioznošću.

Meni je uvek interesantno kada vidim da se neki čelnici frljaju ostavkama, kao daću ovome ostavku, neću dati onome ostavku ... druže komesaru, a tvoja ostavka? Zar ti vidiš sam otuđu odgovornost a ne vidiš svoju? A što nam je liga u raspadu pa su sve utakmice za ulazak u viši rang i ispadanje iz lige - nameštene.

Više ne znam ni da li je urbana legenda za one japance koji daju ostavke kada voz zakasni par minuta, ali ovi naši ni ne pomisle na ti čak i kada voz zakasni par godina.

Bitno je da su se ufoteljili pa se sada ne mešaju u svoj posao nego gledaju gde kog igrača da uvale pa da se utale za par desetina soma.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat