Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2011.   #15
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao salebab Pogledajte poruku
Kod SASS-a ništa nisi dobio na gotovo, moraš da naučiš totalno novi jezik da bi na kraju napisao dinamički kod koji će postati css, a ustvari si za isto vreme mogao i da napišeš taj css kod.
"Kod C-a ništa nisi dobio na gotovo, moraš da naučiš totalno novi jezik da bi na kraju napisao dinamički kod koji će postati mašinski, a ustvari si za isto vreme mogao i da napišeš taj program u assembleru."

Mislim, karikiram dosta, HAML i SASS ne rešavaju problem browser kompatibilnosti, svetske krize i globalnog zagrevanja ali rešavaju neki set manjih problema i nekima od nas ta korist nadvladava potrebno vreme da uložimo u njegovo učenje. Koliko je to teško da se shvati?

@degojs: Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, kad kažem "MS stack" mislim na kanon koji dolazi iz Redmonda, ne kažem da ne postoje sjajni community projekti u tom ekosistemu.
__________________
blog
jablan je offline   Odgovorite uz citat