Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2008.   #68
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
Natašin primer je meni skroz OK - pravi sadržaj za pravu publiku u pravo vreme. I iskreno - "Matori, to košta toliko". Kakav crni AdSense, kakvi bakrači. Ako je to primarni izvor prihoda, meni to liči na prostu lenjost (ubacim dve linije JS-a i ja završio).
...
To je inače i razlog zašto smo u poslu sa softverom, a ne sa sadržajem - za određeni trud se zaradi znatno više.
Ovo ti predstavlja generalizaciju stvari na osnovu sopstvenog iskustva. Ti si uspеšan u poslu sa softverom jer to najbolje znaš da radiš, to ne znači da se kontent ne isplati. Neko drugi je uspešan sa kontent sajtovima, i kada biste vas dvojica zamenili mesta ni jedan ni drugi ne bi znao šta da radi sa biznisom onog drugog.

U neku ruku gledano, ova tvoja izjava zvuči kao kada bi hirurg rekao građevincu da bi bilo bolje da je studirao medicinu jer se taj posao znatno više isplati. A pravila zapravo nema...

Poslednja izmena od mileusna : 19. 10. 2008. u 20:40.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat