Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2006.   #9
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao degojs
Ima li max_allowed_packet podesavanje u MySQL (my.ini) veze sa tim? (Mada, mislim da ovo ima veze smo ako nema baferovanja.)
Ima veze pri inserovanju podataka, ne i pri izvlačenju. Recimo, ako hoćeš da insertuješ 50MB fajl u bazu to znači da ćeš ti poslati upit na bazu koji je težak 50MB - a max_allowed_packet određuje upravo to - koliko velik može biti upit. To je samo po sebi problem, ali je rešiv - ako je korisnicima to problem uvek mogu da se prebace na čuvanje fajlova na disku.

Citat:
Originalno napisao dinke
Ajoj, download a ne upload ... dumb me (eto sta dobijeskad radis 7 stvari istovremeno ... dal da brisem il da ostavim ?
Ma jok, ostavi. Ja recimo do sada nisam čitao tu stranicu, ali sam bio upoznat sa većinom problema. Nekome će to biti korisno.

Hvala, videćemo. Mrzim bugove koji se zasnivaju samo na tvrdnjama jednog korisnika (kao što rekoh, niko drugi ga nije prijavio). Imao sam situaciju kada sam providio sate jureći nepostojeće bugove samo zato što je klijent pogreši (a ti uvek polaziš od toga da je greška u kodu).
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat