Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2005.   #23
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Evo upravo veceras se desilo ono drugo o cemu sam pricao. Normalan clan, platio clanarinu, i poslao je danas 104 poruke, uvek sa istim tekstom tipa "cao mace, ja sam ... javi mi se na mob. ... hajde da se zezamo".

Tu je sve regularno, ne mogu njega da ogranicavam. Ako njega ne mrzi 104 puta da klikne "new message" pa 104 puta "send" ... to nije moj problem

Ilija, jednog dana mora i to da dodje na red. Mozda ne mora da bude unbreakable, ali treba da bude dovoljno tezak da neko bas mora da se pomuci i da odustane pa ode na neki drugi sajt...

Ja razumem petra sta hoce da kaze, ali petre, ovo je specifican sistem. To je specifican community, neki su navuceni totalno, znam sigurno da postoje neki agorofibicni clanovi (strah od kontakta sa ljudima) kojima je to jedini prozor u svet, ima dosta stidljivih kojima je to jedini nacin da komuniciraju, ... vrlo specificna grupa ljudi. Ne mozes tek tako da kazes "max broj poruka dnevno je 100". Verovao ili ne, nekima zivot zavisi o chatu i sms-u.... mnogo je kompleksnije nego sto moze da se ucini na prvi pogled.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat