Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 02. 2009.   #3
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Ach, Scheiße, ich kann nur auf Deutsch beschreiben... versuche ich jetzt auf Serbisch

Sam projekat je veoma interesantan, i imaću ga u vidu ako budem posećivao Züri. Malo je bizaran logotip sa dvoje ćoravih mladih, ali ne znam koliko bilo šta od toga ima veze sa tobom, tako da idemo na sâm sajt:

1) Divim ti se na hrabrosti da koristiš Textpattern. To je CMS sa kojim sam do sada izgubio najviše živaca i (sorry momci) nikad mi neće biti jasno zašto bi ga neko koristio pored živog Wordpressa. Ništa pozitivno, ništa negativno, samo ti se divim kako se divim i onima što mogu da plivaju u zaleđenoj reci.

2) Dizajn pregledan, jedino što bih promenio su one rasterizovane pozadine na search polju i ponudama, malo odskaču.

3) Što se navigacije tiče, ja bih i Angebote stavio u gornji meni. Radi se o jednoj od najbitnijih strana, a nije odmah jasno da može da se klikne na naslov u sidebaru.

4) Nezamuljani mailto: linkovi. Ako ne želite da se dopisujete sa spambotovima, zaštiti ih nekako.
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.

Poslednja izmena od Dušan Dželebdžić : 21. 02. 2009. u 09:52. Razlog: dopuna poruke
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat