Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2006.   #1
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default Lansiran sajt Humanost.org

Izuzetno mi je zadovoljstvo da saopstim da sam konacno realizovao ideju koju sam zeleo da realizujem jos pre. Uvek je bilo u pitanju nedostatak vremena. Daleko od toga da sada imam vremena kada radim od 9-5 ali sam ipak konacno ispunio svoju zamisao. Lansirao sam sajt Humanost.org na adresi http://www.humanost.org

Iako nije rec o Web 2.0 projektu, sajt je trenutno da kazem u nezvanicnoj Beta fazi, tek pocinjemo sa projektom, ali nisam vise hteo da cekam sa lansiranjem. Bolje krenuti a posle usavrsavati nego cekati. To je nesto kao Getting Real . Premijerna objava je napravljena bas na DevProTalk-u.

Planiram da se koliko god mi slobodno vreme za moje neprofitne aktivnosti dozvoljava posvetim ovom projektu. Planiram da ulozim i neke svoje resurse pa sam stoga registrovao domen na svim popularnim gtld ekstenzijama.

Volio bih da cujem vase cenjene komentare, ne toliko za sam dizajn koliko za svrhu ovog sajta. Da li mislite da je jedan ovako specijalizovan nedostajao nasem Internetu?
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 26. 04. 2006. u 23:41.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat