Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 02. 2006.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Čisto ilustrativno, ja sam na ivici da zatvorim forum na romance cafe . Ako nista drugo, suspenovacu ga na par dana, pa ako i dalje nastave, ode ceo forum u "read only".

Znaci teme su vise nego stupidne, pricaju na forumu kao da pricaju telefonom (kako si - gde si juce - e gledam film ... ), i onda kada obrises nekome poruku taj se oseca prozvan da trazi objasnjenje za svaku obrisanu poruku. Stvarno nemam vremena i zivaca da svakome objasnjavam zasto.

Recimo pre 3 dana bilo je 502 poruke na forumu, obrisano je 10 (kada citas to, oseces se kao da prisluskujes privatan telefonski razgovor dve osobe) i odmah se neko osetio prozvan da zapita "zasto je obrisana moja poruka, nisam nikoga vredjao". Samo sam im rekao da sam ja moderator (imam 2 ljudi koji to rade) ja bih im obrisao bar 200 poruka, neka budu srecni sa onim moderatorom koji im sada uredjuje te budalastine.

Zato sam implementirao dva nova "top secret weapon" na forumu, o tome cu samo na private ako nekoga interesuje - ne znam ko sve ovo moze da procita Pa da vidimo, ako to ne funkcionise - ubicu forum i gotova stvar...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat