Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 02. 2006.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa evo, mogu da napišem jedan od njih, drugi stvarno ne bih. Preneću šta sam napisao u provatnoj poruci jednom članu:

Druga stvar je BAN-BUG. Namerno sam napravio da liči na BUG, znaci ako je neko na listi banovanih, on dodje na forum, čita forume, sve mu je dostupno, klikne na "reply", "new" ili bilo sta... pise svoju poruku i kada klikne "send", generise se neka stupidna greska (nema greske, nego mu ja samo napisem da je doslo do greske) tipa: "GREŠKA 2014: Trenutna temperatura je -10, forum ne radi na temperaturama ispod 0 C" i pošalje ga na index foruma, naravno poruka nije poslata.

Ideja je da umesto da ga brisem, on sam odustane i prekine da dolazi na forum, da li zato što misli da forum ne radi kako treba, ima bug, ili šta god... cilj opravdava sredstva.

Eto toliko, za ovo ne znam da li mogu da zadrzim Copyright, ali koliko znam ovo su moje originalne ideje i nisam to vidjao na forumima. Mislim da su dobre ideje samo da vidimo u praksi kako to funkcionise.

Moram da napomenem da iako zvuči bez veze, poznavajući "IT znanje" članova foruma, mislim da će imati efekta.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat