Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 04. 2009.   #10
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Sada smem da vam kažem da je DevProTalk dobio e-trgovina Award za 2009 godinu. Bio sam jutos na Paliću da primim nagradu, i žao mi je što nisam mogao da ostanem duže pošto mi se čini da su ove godine najkvalitetnije priče.

Šta da vam kažem, imao sam dobru vezu, sredio sam to, napokon sam se i ja uklopio u srpski milje

BTW, rekoh Draganu jutros a možda nije loše da prodiskutujemo i ovde o tome, postoje dve stvari koje bih ja poboljšao:

1. Definitivno nedostaju pitanja i odgovori posle predavanja, to je često najinteresantniji deo priče i često tu može da se sazna mnogo više detalja nega iz same priče, a i insipirativno je za govornika kada vidi da nekoga interesuje ono o čemu on priča.

2. Čini mi se da je definitivno e-trgovina prerasla onu salu. Nisam siguran da li su svi ušli u salu samo zbog slikanja i televizije, ali osim što je bila velika gužva, oni stubovi na sred sale definitvno kvare utisak.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat