Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 02. 2012.   #20
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao AdriaMart Pogledajte poruku
Aj molim Vas neka neko da literaturu koja je potrebna da se savlada programiranje koje se tamo radi!
Ahaha, polako čoveče, dok dođeš do tog programiranja pred tobom je brdo ekonomije, sociologije i ostalih stvari.

Ukoliko imaš već visoku stručnu spremu ne razumem što bi se cimao sa još jednim faksom?!

Sad diplomom ili bez nje, pravo znanje se stiče van škole, tu činjenicu par predmeta na ovom ili onom faksu neće promeniti. Štaviše, ja bih sad na FON-u recimo pre izabrao management smer nego IT, jer bi mi taj poslovni deo više značio u ovim vodama "Internet preduzetnika" nego ono što se radilo na IT smeru jer te stvari znam i ovako. Opet sve to što bi mi "više značilo" nije vredno tih godina školovanja, može da se pročita i na netu ili iz knjiga.

Dakle sve zavisi od toga šta želiš. Ako ti treba diploma da se zaposliš onda ok. Nije mi baš poznato da ima diplomiranih IS ing. sa FONa a da su nezaposleni. Ali ako bi da učiš programiranje na fakultetu, za to postoje bolje i kraće metode.

I da, studirao sam FON, generacija '96 sa Jablanom i Eraserom. Tačnije i dalje ga studiram, večiti apsolvent... Kad upišeš FON bićemo kolege praktično.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat