Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 05. 2009.   #56
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Blues, to sto ovde neki cepidlace za 50e a sa druge strane se promovisu kao "uspesni" e-bizMismeni to je prava tragedija i samo govori o njihovoj velicini ili mozda o cuvenoj srpskoj zlobi prema drugom srbinu koji hoce nesto da napravi. Komentari tipa "mnogo je to", "nece niko da ti dodje", "daj popust" samo govore u prilog tome. Ako ti je skupo, to je tvoj problem ali to ne znaci da nema ljudi koji bi dali pare i pogotovo ne znaci da su oni budale sto daju kotizaciju.

Ali sta je ovde pricam bezveze, u Srbiji je svaka godina "Godina e-poslovanja", kao ona klub "Sledeca sezona"...
Mislim da ti nisi ipak razumeo o čemu sam ja govorio kada sam rekao da je mnogo 250 eur za ufur. I tu se ne radi o 50 ili 100 eur, ja 90% neću moći da idem i da je free ufur, a za popust sam inistirao zbog drugih ljudi sa foruma - ne onih koji imaju 250 eur nego onih drugih koji bi možda otišli ali ne zarađuju dovoljno da im je 250 eur kao da odu na trafiku da kupe cigare. Osim toga, ako nekome okešamo banner i dozvolimo da se promoviše za dž, zar nije fer da da neki poput (opet kažem: ne meni)?

A što se tiče uspešnih i "šatro uspešnih" biznismena, ja se sećam jedne konferencije u Londonu gde je jedan vrlo uspešan američki e-bizMismen potrošio 10 minuta svog 40-minutnog predavanja da kuka ne cene u Londonu i kako je skup sendvič i cigare... a on je "težak" par stotina miliona. To nema veze sa tim koliko para imaš ili nemaš već sa procenom da li je nešto skupo ili ne.

Na kraju, uspešan biznismen je uspešan baš zato što ume da proceni pravu vrednost stvari u usluga.

Taj leweb je bezobrazno skup ali oni prodaju brand i ciljna grupa su im isti oni koji žive za brendove pa su spremni da daju X-puta više para zbog brenda.

Off Topic: Vidiš kako ipak možeš normalan post da napišeš (čak i na ovom forumu), uporedi ovaj post i onaj prethodni pa ćeš razumeti šta mi smeta.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat